ساختار معاونت
منو
آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 390804
بازديدکنندگان امروز: 339
کل بازديدکنندگان: 5690181
بازديدکنندگان آنلاين: 4
زمان بارگزاري صفحه: 0.8268 ثانيه
اخبار > بازدید استاندار و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان قم از این بیمارستان سیار عاشقان ولایت


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید استاندار و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان قم از این بیمارستان سیار عاشقان ولایت

 

1- بازدید استاندار و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی استان قم از بیمارستان سیار عاشقان ولایت دانشگاه علوم پزشکی قم.
2- قدردانی معاون استاندار قم از خدمات دانشگاه علوم پزشکی قم
عالی پور: بیمارستان سیار اقدامی ارزشمند در نیمه شعبان است

معاون استاندار قم با اشاره به راه اندازی بیمارستان سیار در مسجد مقدس جمکران گفت: دانشگاه علوم پزشکی قم بسیار شایسته حاضر شدند و با راه اندازی بیمارستان سیار و همچنین استقرار نیروهای اورژانس به خدمت رسانی می پردازند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، یونس عالی پور در حاشیه بازدید از بیمارستان سیار عاشقان ولایت گفت: اقداماتی که برای همایش بزرگ شیعی در استان قم صورت می گیرد برای اعیاد شعبانیه کارهای ویژه ای است، چون این به عنوان یک رزمایش جهانی برای منتظران ظهور است.

وی گفت: یکی از جاهایی که مورد توجه منتظران ظهور بوده، مسجد مقدس جمکران است که همه دستگاه های استان در قالب کمیته های 11 گانه بسیج شده اند که به خدمات رسانی بپردازند.

معاون استاندار قم گفت: دانشگاه علوم پزشکی قم بسیار شایسته حاضر شدند و با راه اندازی بیمارستان سیار و همچنین استقرار نیروهای اورژانس به خدمت رسانی می پردازند.

عالی پور گفت: این بیمارستان موجب می شود که در مواقع اضطرار که نیاز است بیماران به آن مراجعه کرده و اقدام به درمان کنند که برای این بیمارستان علاوه بر پزشکان عمومی پزشکان متخصص و بخش های مختلف درمانی نیز در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در مجموع همه کمیته ها با آمادگی کامل در خدمت زائران هستند تا بتوانند به بهترین نحو ممکن خدمات رسانی کنند.3-  مدیرکل پدافند غیرعامل استان قم: راه اندازی بیمارستان سیار در جمکران در راستای توجه به پدافند غیرعامل است/اهتمام دانشگاه علوم پزشکی قم به موضوع پدافند غیرعامل.4- فرماندار قم عنوان کرد: ارائه خدمات به موقع و سریع در بیمارستان سیار عاشقان ولایت.5- دکتر ایرانی خواه خبر داد: فعالیت بیمارستان سیار عاشقان ولایت با بیش از 50 تخت/استقرار تیم بهداشت محیط در مسجد مقدس جمکران.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: این بیمارستان با بیش از 50 تخت دارای قسمت های مختلف بستری، اتاق عمل، آزمایشگاه آی سی یو و.... می‌باشد که متخصصان طب اورژانس، داخلی و جراحی در آن ارائه خدمت می کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر ابوالفضل ایرانی خواه امروز در حاشیه بازدید استاندار و فرماندار قم از روند فعالیت بیمارستان سیار عاشقان ولایت گفت: در ابتدای کار باید قدردان خداوند باشیم که توفیق خدمت در این مکان مقدس را به ما عنایت کرد.

وی گفت: دانشگاه علوم پزشکی قم در راستای خدمات رسانی به مردم و همچنین تضمین سلامت مردم، این بیمارستان سیار را راه اندازی کرده است که نقش موثری در ارائه خدمات درمانی دارد.

وی افزود: با توجه به ترافیک و شلوغی مسیر، راه اندازی این بیمارستان تا حد قابل توجهی از تردد آمبولانس ها به مراکز درمانی داخل شهر جلوگیری می‌کند و در صورت نیاز مراجعان، خدمات رسانی اولیه در داخل بیمارستان سیار انجام می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم بیان داشت: در این بیمارستان امکانات تشخیصی و درمانی مناسبی وجود دارد و کادر درمانی با تمام توان در خدمت زائران و مجاوران می‌باشند.

دکتر ایرانی خواه گفت: این بیمارستان با بیش از 50 تخت دارای قسمت های مختلف بستری، اتاق عمل، آزمایشگاه آی سی یو و.... می‌باشد که متخصصان طب اورژانس، داخلی و جراحی در آن فعالیت می کنند.

وی با اشاره به فعالیت های مرکز بهداشت استان قم عنوان داشت: یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط این دانشگاه در حوزه بهداشت است که در این زمینه نیز تیم بهداشت محیط در مسجد مقدس جمکران مستقر و با نظارت های فنی و پیچیده از بروز مشکلات بهداشتی جلوگیری می‌کنند.6- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم: آماده باش تمامی بیمارستان های قم همزمان با نیمه شعبان


معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم از آماده باش تمامی مراکز درمانی همزمان با نیمه شعبان در قم و شهرهای اطراف خبر داد.به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر مظفری با اشاره به آمادگی مراکز درمانی قم همزمان با نیمه شعبان گفت: 10 بیمارستان استان در این ایام در آمادگی کامل به سر برده و اقدام به بستری و مداوا خواهند کرد.وی گفت: مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قم نیز در اطراف مسجد مقدس جمکران مستقر شده و استان های همجوار از جمله اصفهان، البرز، تهران و سمنان نیز در مسیرهای مواصلاتی به قم کدهای اورژانس را مستقر کرده اند.معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم ابراز داشت: همچنین تیم های تخصصی شهرهای اطراف نیز در آماده باش به سر می برند که در صورت اعلام، به استان قم اعزام شوند.دکتر مظفری به برپایی بیمارستان عاشقان ولایت اشاره کرد و گفت: این بیمارستان نیز از صبح روز پنجشنبه فعالیت خود را آغاز کرده که پزشکانی از جمله پزشکان عمومی، طب اورژانس، متخصص قلب، جراحی و.... مستقر هستند، همچنین تجهیزات آزمایشگاهی کامل نیز در این بیمارستان سیار دایر شده است.
7- مسئول پشتیبانی بیمارستان سیار عاشقان ولایت خبر داد: حضور 6 دستگاه آمبولانس پشتیبان در بیمارستان سیار عاشقان ولایت جمکران.٢٢:٥٦ - شنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٢٦٧٧٦    /    تعداد نمایش : ٤٩٠خروج