ساختار معاونت
منو
پیوندها
آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 449896
بازديدکنندگان امروز: 65
کل بازديدکنندگان: 6180269
بازديدکنندگان آنلاين: 1
زمان بارگزاري صفحه: 1.1250 ثانيه
اخبار > میلاد زهره درخشان عصمت و طهارت، راز ماندگار هستی، ام ابیها حضرت فاطمه زهرا (س)، به مثابه پیدایش هویتی ممتاز در پهنه عالم امکان است و طلوع اختر تابناک فاطمی در سپهر معرفت بشری چنان شور و نشاطی ‌آفریده که تنها در پرتو خورشید عالمتاب «محمدی» و بدر تمام «علوی» قابل رؤیت است.


  چاپ        ارسال به دوست

ولادت فرخنده صدیقه طاهره، فاطمه زهرا(س) مبارک

میلاد زهره درخشان عصمت و طهارت، راز ماندگار هستی، ام ابیها حضرت فاطمه زهرا (س)، به مثابه پیدایش هویتی ممتاز در پهنه عالم امکان است و طلوع اختر تابناک فاطمی در سپهر معرفت بشری چنان شور و نشاطی ‌آفریده که تنها در پرتو خورشید عالمتاب «محمدی» و بدر تمام «علوی» قابل رؤیت است.

به یقین میلاد زهره درخشان عصمت و طهارت، راز ماندگار هستی، ام ابیها حضرت فاطمه زهرا (س)، به مثابه پیدایش هویتی ممتاز در پهنه عالم امکان است و طلوع اختر تابناک فاطمی در سپهر معرفت بشری چنان شور و نشاطی ‌آفریده که تنها در پرتو خورشید عالمتاب «محمدی» و بدر تمام «علوی» قابل رؤیت است.

روز بیستم جمادی الثانی سال پنجم، بیت وحی و نبوت به نور اختری منور گشت که روشنایی نور هدایت او تا روز قیامت جلوه دارد و اینک هوا به شمیم خوش ولادت با سعادت بانویی معطر است  که الگوی اندیشه، پایداری و ایمان برای تمامی بانوان مومن جهان و سرزمین ایران است. حضرت فاطمه (س) چشم به جهان گشود تا تجلی پیوند نور الهی و تابش زلال هدایت نبوی باشد.  ولادت فرخنده صدیقه طاهره، فاطمه زهرا(س) مبارک 


١٧:١٠ - چهارشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ٣٥٢٧٦    /    تعداد نمایش : ١١خروج